statki
statki
rejsy po
mazurach

Statki pasażerskie, które proponujemy, oprócz wysokich wymogów technicznych muszą spełniać – naszym zdaniem – jeszcze jedno kryterium: mieć duszę. To właśnie tworzyliśmy przez te wszystkie lata – my i nasi Goście. Bo oprócz wnętrz, które staramy się utrzymać na wysokim poziomie, to ludzie i wydarzenia stworzyły niepowtarzalną atmosferę panującą na pokładach Osjana, Posejdona i Olimpii – DZIĘKUJEMY!!

Osjan

Idealny na kameralne spotkania w gronie rodziny lub przyjaciół, ale także na biznesowe spotkanie, na którym trzeba rzetelnie pracować w małym gronie. Do dyspozycji Gości oddajemy przytulną mesę z zaopatrzonym barkiem i dwupoziomowy pokład słoneczny. Na pokładzie toaleta.

Posejdon

Dopracowany w najmniejszych szczegółach, stał się naszym flagowym statkiem. Z poziomu mesy, gdzie z lubością Goście zatapiają się w wielkich poduchach, przechodzi się do części rufowej – oddzielnego pomieszczenia z ławami i stołami dla około 15 osób, a  stamtąd schodami na górny pokład, który jest w całości tarasem słonecznym. Na pokładzie toaleta.

Olimpia

Po przejściu kapitalnego remontu, jest doskonała na większe imprezy : czy to firmowa integracja czy ślub z weselem. Jest też wykorzystywana jako scena przy plenerowych koncertach w sezonie letnim. Przestronna mesa z barem i dwa pokłady słoneczne – wszystko to znajduje się na jednym poziomie. W razie niepogody lub gdy lato ma się ku końcowi…

grafika http://wzorcownia-art.pl/ wdrożenie mateusz@adr.pl