ofertan
Dla firm
rejsy po
mazurach

button-firmy

Na poszukiwanie miejsca na szkolenie bądź imprezę motywacyjną coraz częściej wpływa jego nietuzinkowość – tak aby przekaz został wzmocniony przez okoliczności i trwale zapisał się w pamięci uczestników; tak aby z upływem czasu TO właśnie spotkanie było wspominane. Dlatego właśnie proponujemy spróbować na pokładzie statku.

Integracja / incentive

Mamy do zaoferowania otwartą atmosferę, przyjazną i profesjonalną obsługę, świetny catering oparty na regionalnych produktach i wiele innych, kuszących atrakcji. Jednak naszym zdaniem podstawowym atutem jest miejsce, czy raczej granice i jednoczesny ich brak. Granice wyznacza statek, co skupia uczestników spotkania i nie daje możliwości „wyrwania się” z grupy, a to, co wokół nas, pozwala umysłowi odpocząć i skupić się.

Szkolenia / Konferencje

Współczesne technologie sprawiają, że pojęcie biura jako miejsca odchodzi do lamusa. Zastępuje je szereg mobilnych narzędzi, dzięki którym pracujemy w każdym miejscu w zależności od potrzeb. Dlatego proponujemy  przenieść szkolenie z klimatyzowanej, sztucznie oświetlonej sali na pokład statku. W trakcie serwujemy bufet kawowy, natomiast w przerwie, bądź po zakończeniu zapraszamy na świeżo przygotowany lunch.

Zapewniamy podstawowe zaplecze:

grafika http://wzorcownia-art.pl/ wdrożenie mateusz@adr.pl